Hakkımızda

AKD Grup, faaliyet gösterdiği tüm alanlarda paydaşlarına ihtiyaç duydukları tüm hizmetleri sunar. Farklı sektörlerde edindiği tecrübeleri kullanan şirket, alanında en uzman kişilerle faaliyet göstermektedir. Tüm bu süreçlerde öncelik ise müşteri memnuniyeti olarak belirlenmiştir.

Şirket emlak, gayrimenkul yönetimi, inşaat, otomotiv ve uluslararası yatırım alanlarında faaliyet göstermektedir. Her biri farklı bir uzmanlık gerektiren bu alanlar AKD Grup tarafından büyük bir özenle ele alınmaktadır.

AKD Grup, paydaşlarında değer katma amacıyla sunduğu hizmetleri her geçen gün bir adım daha ileriye taşımak için çalışmaktadır. Yenilikçi ve güncel teknolojilerden faydalanan yaklaşımı sayesinde faaliyet gösterdiği sektörlerde meydana gelen gelişmeleri en kısa sürede uygulamaktadır.

Sizi de AKD Grubun değerli paydaşları arasında görmekten mutluluk duyarız. En doğru yatırımlarla geleceği birlikte tasarlamaya hazır mısınız?

Biz

Neden ve Nasıl

Vizyonumuz

“Sağladığımız güven ve sunduğumuz fırsatlar aracılığıyla uluslararası düzeyde tercih edilen ve nesiller boyu ilham veren bir kurum olmak”

Misyonumuz

Kalite ve fiyat oranını gözeterek, herkesin güvenle ve keyifle içinde bulunacağı yapılar ile buluşmasını sağlamak Kaliteli tasarım ve inşa süreçleri sayesinde beklentilerin ötesinde
seçenekler sunarak bireylerin hayat kalitelerinin artmasına aracı olmak Tüm paydaşlarımızın güvende hissedeceği ve kazanç sağlayacağı iş birlikleri gerçekleştirmek

Neye İnanarız

Değerlerimiz

İletişim Bilgileri

Bize Ulaşın

Telefon

+90 212 803 18 20

Email

info@akdgrup.com.tr

Adres

Nazım Hikmet Bulvarı Yeşilkent Mahallesi 1880 Sokak No:60/2 C Blok Kat 25 Önay Life Esenyurt Istanbul

Çalışma Saatleri

09:00 - 18:00
MESAJ GÖNDER
İş birliği ve Katılımcılık